|Mały|
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obra
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto może niech zgłasza komentarze tego gościa do moderacji.
0
Nawet się komuś w html-a nie chciało pobawić.
0
Rozwad no poczekamy, czemu nie:D
0
bulef - tylko ten rapid, nie chce mi się iść routera rozłączać. :P
0
bulef - tak ;)
0
Już się biorę za reupload :P
0
jogamkp - dać to możemy, wiesz w co. ;)
0
Zrobi, ale dodam wszystkie linki razem, potem :D
0
mipi - popatrz, Tobie się nie chce napisać "1" słownie, a Nam ma się chcieć to pakować i czekać aż upnie się na serwer ? :)
0
Żeby Wam smutno nie było, będzie i III serwer. ;))
0
judasz89 - no, trochę się przejechałem. ;)
0
piatas - wrzucaj, ale nie na ten sam serw, co ja.
0
piatas - upierdliwy jestes ;]
0
piatas - zaraz będą wszystkie. ;)
Trochę mogą poczekać. ;))
0
gilbert3 - zrób to sam. :)
Polakowi nigdy nie dogodzisz. ;]
0
Co mecz to samo :|
0
jogamkp - jeszcze długo tego nie zrozumiesz. :)
0
Jest i Zippy :)
0
Macie i SendSpace :)
0
Barca12b4 - no nie mÓsisz :)
0
Co to news dla upladerów haha :)
0
Teraz każdy komentarz będzie o tym, jaki zły był Figo. ;)
0
Rano będzie nowy serwer :)
Idę spać.
santiago - ale to jest naprawdę wkurzające. Albo komentarze typu: "gdzie jest kolejny serwer?????????????" Nie dysponuję jeszcze netem satelitarnym, żeby wrzucać 100MB w 1sek. :)
frozi - na tym, to serwis ucierpi. ;)
0
krokos23 - chyba w ogóle przestanę reuploadować na inne serwery ;)
0
Zaraz je wrzucę :)
0
Henry38 - masz 2 serwer? Za minute będzie 3 :)
0
Valdes01 - jakby za głupotę dawali ban-y to jesteś pierwszy. :)
Lucy z Rancza przez "u" :)
0
Valdes01 - "pershing prosze przekarz loocy że wysłałem do niego ważny e-mail plis" komu? xD leże ^^
0
maty$ nie da się szybciej. czyt. szkoła ^^
0
Zaraz wrzucę ostatnią bramke.